Tiskněte v ohromující kvalitě se stolní tiskárnou imagePROGRAF PRO-1000 formátu A2, která nabízí vysoké úrovně barev a detailů. Zdokonalený systém 12 inkoustů věrně oživí vaše snímky.

Mimořádné tiskové výsledky

Dosáhněte výjimečných výsledků posunutím vytváření a zpracování snímků na vyšší úroveň. Vaše úžasné výtisky zachovají kvalitu a integritu fotografií. Zapůsobí tak na klienty a dodají vám sebedůvěru k vystavení a prodeji vašich děl.

Pozoruhodné výtisky až do formátu A2

Užijte si schopnost tisknout pozoruhodné snímky bez okrajů až do formátu A2 bez kompromisů ohledně kvality. Využijte vysoké rychlosti tisku a přesnost barev: zásluhou celé řady podporovaných typů médií, od lesklých, matných a uměleckých papírů po plátno, máte zaručeno dosažení požadovaného vzhledu a dojmu.

Zásluhou nového systému 12 inkoustů LUCIA PRO budou vaše snímky při tisku věrně reprodukovány. Nově vyvinutý materiál tvořený mikročásticemi pro inkousty LUCIA PRO umožňuje dosáhnout vyšších úrovní barev se širším barevným gamutem a více detailů než dříve. Široký dynamický rozsah barev a detaily v tmavších oblastech pomohou zachytit veškeré jemné rozdíly fotografie ve formátech od 4″ × 6″ do A2.

Pokračování článku