Spolehlivá a dostupná multifunkční zařízení připravená okamžitě pracovat.

Černobílý tisk, kopírování, skenování a faxování ve formátu A3 až 22 str./min (A4). Ideální pro osoby a malé pracovní skupiny, které sledují náklady.

DADF, LAN, FAX, barevné skenování a dokonce i WiFi – všechno v základní sestavě

iR2204F_2Hospodárné multifunkční řešení
Díky škálovatelné funkčnosti si můžete snadno zvolit to, co nejlépe
vyhovuje vašim specifickým požadavkům, aniž byste museli slevit, pokud jde o jednoduchost. Díky odolnému provedení a flexibilním možnostem v oblasti tisku,
kopírování, skenování, faxu a připojení je toto zařízení ideálním
řešením jako osobní nebo sdílená zařízení šetřící kancelářský prostor i peníze. Zařízení imageRUNNER 2204F je ideální pro rušné malé kanceláře, protože dokáže zjednodušit a urychlit každodenní práci s dokumenty.

Intuitivní ovládání a produktivní nakládání s dokumenty
Intuitivní 3,5” dotyková obrazovka umožňuje uživatelsky vstřícné
a přímočaré ovládání.
Spolehlivý tisk, kopírování a skenování až 22 str./min (A4) zvýší
produktivitu zpracovávání dokumentů v kanceláři.
Chytrá aplikace MF Toolbox společnosti Canon umožňuje odesílat naskenované originály na e-mailové adresy a do složek a také převádět na prohledávatelné a vysoce zkomprimované formáty PDF.
Praktická funkce kopírování dokladů (ID Copy) usnadňuje kopírování dokumentů, jako jsou pasy nebo občanské průkazy na jednu stranu papíru, což šetří čas i úsilí.
Další možnosti připojení jsou k dispozici díky integrované WIFI a podpoře norem mobilního tisku, jako je Apple AirPrint™, Mopria a Google Cloud Print.

Snadná integrace a pocit jistoty
Toto zařízení se snadno instaluje a původní nastavení lze provést během několika minut díky vestavěné příručce pro nastavení.
U sdílených zařízení je možné základní ověřování uživatelů
prostřednictvím ID oddělení, čímž se zabezpečí přístup k zařízení
a je k dispozici jednoduchá kontrola používání.
Automatizovaný odečet počítadel, správa spotřebního materiálua vzdálená diagnostika jsou k dispozici prostřednictvím eMaintenance, čímž se sníží administrativní zátěž a zvýší se dostupnost zařízení.