Přejete si nás kontaktovat?

AKan AKCE

informace a přílohy

Back Home

Akce Zima 2019

Proč si neoddechnout od vánočního uklízení, pečení a shonu při sledování hezkého firmu dle vlastního výběru. Od nás dostanete v rámci vánoční akce lístky do kina zdarma, takže na Vás už zbývá jen vybrat si ten film.

Akce Léto 2019

Luxusní vůně do bytu a auta od světoznáme značky Maison Berger Paris, která představuje jedinečnou značku ve světě interiérových parfémů. Jako dárek získáte dotek voňavé poezie pomocí katalytické lampy a aroma difuzér do auta.

Akce Vánoce 2018

V dnešní době „PLASTOVÉ“ jsme si pro Vás připravili kus pořádného DŘEVA. Dárek ke každému nákupu dle hodnoty objednávky. Moc dlouho neváhejte, ať se i na Vás dostane.

Akce Podzim 2018

Tradiční a osvědčené francouzské nože Opinel s dřevěnou rukojetí a dlouhou tradicí jako dárky k nákupu spotřebního materiálua xerografického papíru. Dárek ke každému nákupu dle hodnoty objednávky. Moc dlouho neváhejte, ať se i na Vás dostane.

Akce Léto 2018

Sluníčko nás opaluju poctivě již několik týdnů, takže tu máme akci zaměřenou na trochu toho letního dovádění. Pravdila jednoduchá jako vždycky, dárky parádní také jako vždycky Moc dlouho neváhejte, ať se i na Vás dostane.

Akce Jaro 2018

Jaro bude pomalu střídat zimu, zahrádkáři jsou již v pozoru a my tu pro všechny nedočkavce máme dárky v naší jarní akci. Moc dlouho neváhejte, ať i na Vás vyjdou parádní dárky od FISKARS.

Akce Podzim 2017

Sychravé pocasí, ranní mlhy a žloutnoucí listí nám pripomíná, že podzim je tu. Podívejte se jakou jsme pro Vás připravili akci na podzim.

Akce Léto 2017

Počasí se nám střídá jako na houpačce, ale věříme, že v srpnu to bude pořádný letní hic. Akce na celý srpen je tu.

Akce Jaro 2017

Jako poděkování za valentýnskou akci, která se setkala s neočekávaným úspěchem, jsme pro Vás připravili akci další. Tentokrát na něco, co tu ještě nebylo.

Akce Valentýn 2017

Proč nevyužít každou příležitost, kdy můžete někomu říct, že ho máte rádi. A proč, když někoho máte rádi, mu nedat malou dobrotu, která ho potěší.

Akce Vánoce 2016

Léto už je pryč, lístí na stromech ubývá a vánoce se neúprosně blíží. Aby ta zimní pohoda byla trochu útulnější je tu naše vánoční akce na LED žárovky. Stejně jako vždycky za oběry spotřebního materiálu a xerografického papíru.

Akce Vafle 2016

Sezóna čerstvého zahradního ovoce je tu a my tu pro Vás máme jednu sladkou akci. Stejně jako vždycky za oběry spotřebního materiálu a xerografického papíru rozdáváme dárky, tentokrát je to domáci vaflovač i s vyzkoušeným receptem. Ňam !