Přejete si nás kontaktovat?

DMS Therefore

převrat v přístupu ke správě dokumentů

Back Home

Therefore™

Ukládejte, zpracovávejte a analyzujte všechny typy obchodních a podnikových dokumentů v rámci organizace.

Co je to Therefore™?

S Therefore™ získají vaši zaměstnanci možnost snadného a rychlého přístupu k potřebným dokumentům a informacím, které pak mohou importovat, integrovat, sdílet, porovnávat, ukládat, vyhledávat, distribuovat nebo tisknout.

Therefore™ znamená převrat v přístupu ke správě dokumentů a jejich sdílení ve vašem podniku. Žádné informace už se vám neztratí. Už nebudete plýtvat drahocenným časem při hledání dokumentů. Získáte rychlý a efektivní tok informací, s kterým zvýšíte produktivitu podniku.

Co můžete od Therefore™ očekávat?

Můžete očekávat na míru upravený workflow systém, který ukládá, spravuje a distribuuje informace v rámci organizace. Therefore™ nabízí: vyšší produktivitu, nižší náklady na manipulaci s dokumenty, bezpečný přístup k informacím podniku v reálném čase, posílení správy podnikových procesů, rychlejší odezvy a lepší služby zákazníkům.

Získávání informací s použitím Therefore™

Získávání veškerých informací v papírové i elektronické podobě s použitím softwaru pro správu informací Therefore™ je snadné. Kromě výkonného skenovacího modulu lze Therefore™ integrovat s pokročilými řešeními pro digitalizaci dokumentů od společností Iris a Kofax. Elektronické informace lze importovat s použitím našich konektorů.

Bezpečné ukládání informací s Therefore™

Software Therefore™ bezpečně ukládá dokumenty a umožňuje dokonalou kontrolu přístupu k informacím prostřednictvím funkcí jako nastavení oprávnění a digitální podpisy.

Zpracování informací s Therefore™

S Therefore™ Workflow můžete významně zlepšit procesy v rámci organizace vyloučením chyb a standardizací kvality.

Vyhledávání a editace informací s Therefore™

S Therefore™ je vyhledávání a upravování informací snadné – kdykoliv a kdekoliv je to zapotřebí. Soubory lze snadno najít díky fulltextovému vyhledávání nebo použitím indexových hodnot. Ikony a informační panel zobrazují další informace o stavu a formátu dokumentu.

Prohlížeč Therefore™ Viewer umožňuje zobrazení více než 400 různých formátů v případě, že potřebná aplikace není na počítači instalována.

Podniková analytika

Therefore™ usnadňuje přístup ke klíčovým analýzám podnikových procesů. Analytické informace jsou nezbytné pro ekonomický úspěch podniku a pomáhají detekovat slabiny a krizová místa vyžadující zlepšení. Maximalizujte přínos systému Therefore™ využitím analýz v reálném čase pro všechny podnikové procesy.