Přejete si nás kontaktovat?

ST ViewScan

prefesionální filmové skenery

Back Home
VSII_Colors
ST ViewScan v sobě spojuje více než deset let zkušeností s digitalizací mikrofilmů a dnes je to nejkomplexnější skener mikrofilmů na trhu! ST lmaging vyvinula vlastní snímač s nativním rozlišením 14 megapixelů, který vytváří ostré a jasné snímky z mikrofilmových archivů.
A co víc, ST ViewScan, má schopnost skenovat barevné diapozitivy – samozřejmě barevně!

14 či 7 Megapixelů

ST ViewScan využívá snímač vytvoření přímo pro tento stroj. Citlivost a rozlišení snímače je větší, než dokáže nabídnou jiný konkurenční skener mikrofilmů. Velký rozsah zoomu 7x – 105x a rozlišení až 1200dpi je zárukou nejvyšší kvality snímků.

Náhledový koš

Výborný nástroj pro hledání bez nutnosti vracení a opětovného skenování. Koš uchovává všechny dříve udělané snímky a je možné se k nim v případě potřeby vracet. Snímky z koše můžou být následně smazány ručně, nebo jsou smazány automaticky po ukončení sezení.

Podavač filmů

Motorizovaný podavač filmů zvládne opravdu každý. Založení filmu zahrnuje nasazení cívky, protažení pod sklem a spojení s druhou cívkou. Tři kroky a můžete pracovat.

Robustní provedení

Všechny skenery jsou vyrobeny v odolném kovovém provedení, které umožňuje i instalaci ve veřejných knihovnách a badatelnách.

LED světlo

Pro prosvětelní filmu je použito čistě bílé LED světlo, které je optimální jak pro barevné tak i černobílé snímání.

Uložit, vytisknou, ...

Premium Software nabízí velké množství následného zpracování snímků – tisk na místní či síťovou tiskárnu, uložení na disk či USB flash disk, uložení na SMB složku či přímé uložení do cloudu (Google Drive, Dropbox)

Meteriály ke stažení

 

Prohlédněte si skener ze všech stran

otáčejte pomocí myši

Spokojení uživatelé

Naše skenery využívá již řada státních i nestátních institucí, například:

Český úřad zeměměřický a katastrální
Národní knihovna České republiky

MLA_2016-slide

ST ViewScan již podruhé získal platinové ocenění v druhém ročníku Awards Modern Library Awards (MLA). ST ViewScan je jediným mikrofilm skener, který vyhrál platinové ocenění v MLA dvakrát po sobě.