Přejete si nás kontaktovat?

uniFLOW

naladíme vaše tiskové prostředí

Back Home
UniFlow
uniFLOW, integrované řešení správy tisku a skenování od společnosti Canon, je nyní k dispozici s další funkcí, která umožní mobilním pracovníkům a hostům tisknout z mobilních zařízení. Díky tomu je software uniFLOW ještě výhodnější pro firmy, které hledají flexibilní a škálovatelný způsob účinné, bezpečné a cenově výhodné správy tisku a skenování.

Sledování nákladů se softwarem uniFLOW Vyšší kontrola nad tiskovým rozpočtem

Software uniFLOW má vestavěný systém posílání zpráv o nákladech na tisk, kopírování a skenování. Díky tomu máte přesný přehled o výdajích, o tom, kdo tyto výdaje vynakládá, jak náklady vyúčtovat a jak šetřit.

V záznamech uvidíte i úspory vzniklé díky provozu softwaru uniFLOW ve vaší firmě, které vám ukáží skutečnou návratnost vaší investice.

Inteligentní směrování se softwarem uniFLOW Vylepšený postup tisku a správa nákladů

Software uniFLOW umožňuje správci nastavit pravidla o tom, jak a kde se dokumenty tisknou. Pravidla mohou zahrnovat počet vytištěných barevných stránek, počet stránek v dokumentu nebo celkové náklady na tisk. To zabrání tvorbě front u stolních tiskáren a zároveň zajistí úspory díky centrálnímu řízení objemu barevného tisku.

Zabezpečení dokumentů se softwarem uniFLOW Vyšší ochrana firemních dat

Software uniFLOW umožňuje zvýšit zabezpečení pro používání multifunkčních zařízení v celé firmě. Dokumenty určené k tisku lze držet na serveru do doby, než se uživatel u daného multifunkčního zařízení Canon identifikuje a autorizuje tisk. Všechna důvěrná data jsou monitorována, čímž se zabraňuje nákladným únikům informací.

Bezpečný tisk se softwarem uniFLOW Bezpečný tisk citlivých dokumentů

Software uniFLOW umožňuje uživatelům odesílat citlivé dokumenty do jakékoli síťové tiskárny a vytisknout je, až budou u tiskárny připraveni dokument vyzvednout. Může jít o tiskárnu na jiném podlaží, v jiné budově, městě nebo dokonce i v jiné zemi. Každý si tak může vybrat, kdy a kde bude tisknout, a to s jistotou, že jejich dokument je v bezpečí.

Zdokonalené skenování se softwarem uniFLOW Snadné pořízení a distribuce informací

Software uniFLOW umožňuje uživatelům rychle a snadno skenovat a komprimovat dokumenty z multifunkčních zařízení společnosti Canon přímo do e-mailu nebo systémů souborů, jako jsou Microsoft SharePoint nebo Therefore od společnosti Canon. Přizpůsobené pracovní postupy, kterými se řídí všichni uživatelé v podniku, jsou zárukou odpovídajícího používání.

Tisk pro mobilní zařízení se softwarem uniFLOW Tisk na jakékoli tiskárně z jakéhokoli mobilního zařízení

Mobilní zařízení jsou ve firmách stále častější a možnost tisku pouze z počítačů již nepostačuje. Se softwarem uniFLOW získá vaše firma možnost tisknout z mobilních zařízení. Uživatelé nebo hosté mohou nyní tisknout ze svých mobilních zařízení připojených k internetu, ať už jde o dokumenty posílané z místního úložiště nebo z cloudových aplikací, a to aniž by došlo k ohrožení bezpečnosti sítě