iPF670-MFP-L24e.jpg
iPF770-MFP-L36e.jpg

Trh s multifunkčními zařízeními v kategorii inkoustových velkoformátových tiskáren v posledních letech roste a platí to zejména pro oblast počítačem podporovaného projektování1 (CAD, Computer Aided Design). Zvyšující se nároky na produktivitu pracovišť a potřeba skenovat nebo kopírovat výkresy vedou k poptávce po kompaktních, ale dostatečně výkonných zařízení s jednoduchou obsluhou a vysokou efektivitou. Právě v reakci na tento trend vyvinul Canon modely iPF770 MFP L36e a iPF670 MFP L24e, které zajišťují rychlou velkoobjemovou produkci při konkurenceschopné ceně. Součástí robustního, ale zároveň elegantního designu těchto zařízení je panel skeneru s intuitivním dotykovým displejem, který nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní umožňující rychlé a snadné kopírování bez předchozích zkušeností.

Ve společnosti Canon se neustále snažíme o maximální porozumění specifickým požadavkům a problémům našich zákazníků. Zároveň pro tyto potřeby hledáme i efektivních řešení,“ říká Hiroaki Shirakawa, LFP Product Management Manager ve společnosti Canon Europe. „Skenery L36e a L24e jsou ideální pro menší společnosti nejen díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti, ale také díky snadnému používání. Výsledkem jejich spojení s velkoformátovými tiskárnami iPF770 a iPF670 je kvalita a funkčnost multifunkčního zařízení dostupná v podobě jednoho intuitivně ovladatelného balíčku.

Mezi další klíčové výhody inovovaných tiskáren patří perfektní barevná konzistence a přesnost výstupů, tedy vlastnosti zajišťované pětibarevným systém s pigmentovými inkousty s novým barevným spektrem.  Obě zařízení podporují i skenování do síťových složek a na USB a eliminují tak nutnost využívat osobní počítač. V režimech skenování a kopírování si navíc uživatelé mohou vybírat mezi náhledovou a nejlepší kvalitou podle zamýšleného výstupu. To platí například pro technické výkresy, velkoplošné plakáty i výukové materiály.  V případě úloh vyžadujících detailnější výstupy, jako je tomu například u počítačem podporovaného projektování, lze snadno nastavit i řadu dalších konkrétních parametrů.

Inovovaná zařízení jsou kompatibilní s řešením SmartWorks MFP Lite zajišťujícím pohodlnější práci. Díky softwaru Direct Print & Share je možná i integrace s cloudovými službami. Za vyšší produktivitou a snadným zpracováním dat v propojených kancelářích stojí i podpora nepřetržitého kopírování. Vytížená pracoviště ocení i to, že do stejné počítačové sítě mohou připojit více multifunkčních zařízení.

Nová multifunkční zařízení iPF770 MFP L36e a iPF670 MFP L24e budou v regionu Evropy, Středního východu a Afriky v prodeji od září 2017.


1Worldwide Quarterly Large Format Printer Tracker. IDC. Březen 2017. Dostupný z:  http://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prUS42334917&pageType=PRINTFRIENDLY