Přejete si nás kontaktovat?

O nás

historie a představení společnosti

Back Home

Historie a

profil společnosti AKan cz, spol. s r.o.

Naše společnost vznikla v srpnu roku 1991. Původní firma s názvem M&M Retpaservis,spol.s r.o. byla jedna z prvních, která začala na náš trh dodávat produkty kancelářské techniky od renomované firmy Canon.

Zároveň jsme začali poskytovat servisní a technické služby zákazníkům. Vytvořili jsme mladý a flexibilní tým techniků, bojující o přední postavení v zajištění špičkových servisních služeb.

V roce 1994 s růstem firmy a jejím stěhováním do větších kancelářských prostor přišla i změna názvu a loga firmy na Kanon spol. s r.o. a dodnes používáným dělem ve znaku firmy.

Další změna a doufejme, že již poslední, přišla v roce 2004, kdy jsem museli opustit pro všechny již zažitý název společnosti a přejmenovat společnost na dnes již známý AKan cz, spol. s r.o.

Od vzniku společnosti je základem osobní přístup ke každému zákazníkovi, především pak snaha ušetřit jeho náklady a čas. Postupem času jsme rozšířili naši nabídku o produkty firem Hewlett Packard a Epson. Nyní dodáváme zejména spotřební materiál firem Canon, HP, Epson a další. Zajišťujeme servis po celé ČR do 12 hodin od nahlášení závady. Věříme, že pro spokojenost našich zákazníků budou i tyto stránky, které se budeme snažit stále aktualizovat a přinášet tak novinky ze světa kopírek, faxů, tiskáren, fototechniky …

Věříme, že díky 25ti letům zkušeností v oboru kancelářské techniky zejména značky Canon Vám budeme silným partnerem, o kterého se můžete ve svém podnikání opřít a plně mu důvěřovat.

Identifikační údaje společnosti:

AKan cz, spol. s r.o.
sídlo: Zahradníčkova 1220/20a, Praha 5
provozovna: Brdlíkova 286/1c, Praha 5
IČ: 41189191, DIČ: CZ41189191

jsme partner

který vás nezklame

Konkurence je veliká a správný partner Vám dokáže dobře poradit, ušetřit finační prostředky, čas a starosti. Proč si tedy vybrat za parnera právě naší společnost ?

Více jak 25ti leté zkušenosti s kancelářskou a výpočetní technikou. Jeden z prvních prodejců značky Canon.

Autorizovaný partner značky Canon zaručuje kvalitní a profesionální záruční a pozáruční servis.

Osobní přístup ke každému obchodnímu případu. Nabídka služeb a produktů na míru každého zákazníka. Široké produktové portfolio.

Působnost a doprava po celé České republice. Rychlá reakční doba.

Image
akan_2011_small
ms_aer
kerio-authorized-partner
eset_bronze