O nás

Home O nás
Naše vize a myšlení​

Profil společnosti AKan cz

Naše společnost vznikla v srpnu roku 1991. Původní firma s názvem M&M Retpaservis, spol.s r.o. byla jedna z prvních, která začala na náš trh dodávat produkty kancelářské techniky od renomované firmy Canon. Zároveň jsme začali poskytovat servisní a technické služby zákazníkům. Vytvořili jsme mladý a flexibilní tým techniků, bojující o přední postavení v zajištění špičkových servisních služeb. V roce 1994 s růstem firmy a jejím stěhováním do větších kancelářských prostor přišla i změna názvu a loga firmy na Kanon spol. s r.o. a dodnes používáným dělem ve znaku firmy. Další změna a doufejme, že již poslední, přišla v roce 2004, kdy jsem museli opustit pro všechny již zažitý název společnosti a přejmenovat společnost na dnes již známý AKan cz, spol. s r.o.

Od vzniku společnosti je základem osobní přístup ke každému zákazníkovi, především pak snaha ušetřit jeho náklady a čas. Postupem času jsme rozšířili naši nabídku o produkty firem Hewlett Packard a Epson. Nyní dodáváme zejména spotřební materiál firem Canon, HP, Epson a další. Zajišťujeme servis po celé ČR do 12 hodin od nahlášení závady. Věříme, že pro spokojenost našich zákazníků budou i tyto stránky, které se budeme snažit stále aktualizovat a přinášet tak novinky ze světa kopírek, faxů, tiskáren, fototechniky …

Věříme, že díky 30ti letům zkušeností v oboru kancelářské techniky zejména značky Canon Vám budeme silným partnerem, o kterého se můžete ve svém podnikání opřít a plně mu důvěřovat.

Identifikační údaje společnosti:

AKan cz, spol. s r.o.
sídlo: Zahradníčkova 1220/20a, Praha 5
provozovna: Brdlíkova 286/1c, Praha 5
IČ: 41189191, DIČ: CZ41189191

30

let na trhu

4000+

spokojených zákazníků

50+

značek v portfoliu

500+

realizovaných projektů
JSME PARTNER KTERÝ VÁS

NEZKLAME

Konkurence je veliká a správný partner Vám dokáže dobře poradit, ušetřit finační prostředky, čas a starosti. Proč si tedy vybrat za parnera právě naší společnost ?
CO DÁLE MŮŽEME

NABÍDNOUT

Krom našeho hlavního zaměření jsme i díky požadavkům našich dlouholetých klientů rozšířili nabídku našich služeb o další, které nás naučila naše dlouholetá historie a umíme nabídnou i následující služby v profesionální kvalitě.

Webový design

Tvorba a správa webových stránek v moderním a bezpečném standartu dle přesných potřeb klienta.

Grafika

Grafického návrhy letáků, bannerů a dalších reklamní materiálů včetně zajištění tisků a instalací.

30 let zkušeností

nás naučilo mnoho
  • Webový design
  • Grafika
  • Vývoj HW
  • Vývoj SW

Vývoj HW

Vývoj a realizace HW dle individuálních potřeb klienta. Technický návrhu PCB, jeho osazení a oživení pro nás není problém.

Vývoj SW

Programování v jazyce .NET, C++, JAVA. Vytváříme aplikace pro klasické OS i specifický HW jako je ESP32, STM32 a další.