Spotřební materiál

Home Služby Spotřební materiál

Prodejem zařízení to pro nás nekončí

V naší nabídce naleznete i kompletní nabídku spotřebního materiálu. A to nejen pro zařízení značky Canon. Dodáváme spotřební materiál všech typů a značek.

Potřebujete toner, inkoust, cartridige či jiný tiskový materiál ?
Sháníte odpadní nádobku, lampu do projektoru, baterii či jiný specifický spotřební materiál ?
Došel Vám papír do kopírky či obálka nebo jiný papírenský sortiment ?

Není problém, stačí zavolat či napsat.

Proč používat originální spotřební materiál od společnosti Canon?

Originální inkousty od společnosti Canon odhalí to nejlepší z vaší tiskárny Canon, takže si budete moci být vždy jisti výjimečnými výsledky. Inkousty od společnosti Canon udrží špičkovou výkonnost vaší tiskárny Canon.
Chraňte vaší tiskárnu

Jedinečná technologie tiskové hlavy FINE společnosti Canon, kterou naleznete v každé tiskárně PIXMA, poskytuje vynikající kvalitu obrazu a vysokorychlostní tisk dokumentů. Inkoustové trysky mají průměr otvoru pouhých 0,009 mm, a proto je velmi důležité používat inkousty vytvořené speciálně pro přesné tiskové hlavy FINE. Originální inkousty jsou zárukou tiskové kvality a prodloužené životnosti tiskárny.

Jasnější a věrnější barvy

Složení originálního inkoustu Canon umožňuje dosáhnout neuvěřitelně jasných a věrných barev, díky kterým budou fotografie skutečně nezapomenutelné. Tóny pleti vypadají velmi přirozeně a jasné barvy působí živým a realistickým dojmem. Pigmentový černý inkoust, který najde využití při tisku dokumentů, vytváří čisté a jasné výtisky malých písmen i ostrých čar.

Systém kazet FINE poskytuje maximální pohodlí pomocí pouze dvou výměnných kazet. Barevná kazeta obsahuje azurový, purpurový a žlutý inkoust pro barevný tisk, zatímco černá kazeta obsahuje pigmentový černý inkoust pro tisk textů. Tento systém se typicky používá u tiskáren základní řady.

Inkousty PIXMA XL a XXL poskytují výrazně větší počet výtisků než jejich standardní ekvivalenty, a zajišťují tak delší období mezi výměnami. To je ideální, pokud hodně tisknete. Originální inkousty Canon XL nabízejí úsporu nákladů na stránku, takže můžete vytisknout více za méně peněz bez kompromisů ohledně kvality.

Fotografie s dlouhou životností

Originální inkousty a fotografické papíry Canon jsou pro sebe jako stvořené. Díky tomu můžete doma vytvářet výtisky ve špičkové kvalitě, které nevyblednou ani dlouho po vytištění. Pokud budete tisknout na fotografické papíry Canon pomocí našich fototiskáren a originálních inkoustů ChromLife100, ChromaLife100+ nebo LUCIA, budou vaše snímky krásné celý život.

Systém samostatných zásobníků inkoustů optimalizuje efektivitu využití inkoustů, protože inkoust každé barvy má svůj vlastní samostatně vyměnitelný zásobník, takže pokud dojdou inkousty určitých barev, vyměníte pouze zásobníky pro tyto jednotlivé barvy. Systémy s 5 nebo více samostatnými zásobníky barevných inkoustů poskytují vysoce kvalitní tisk a používají se v tiskárnách střední a vyšší třídy.

Na všech baleních originálních inkoustových kazet, laserových tonerů, tonerů do kopírek a baterií do fotoaparátů a videokamer Canon se nachází specifický hologram společnosti Canon. Charakteristickou vlastností tohoto hologramu je schopnost měnit barvu. Při čelním pohledu vypadá duhově zlatý, zatímco při horizontálním náklonu se jeho barva změní na tmavou, duhově zelenou. Je-li hologram padělaný, jeho barva se změní jen trochu nebo se nezmění vůbec.

Potřebujete inkoust nebo toner ?
Volejte ihned !

+420 257 317 050

Více o naší společnosti

Pokud se chcete dozvědět něco více o naší společnosti stačí přejít na stránku na o nás.
O společnosti