SW řešení

Home Služby SW řešení

Jakožto dlouholetý autorizovaný partner Canon nabízíme dodávky kompletního SW řešení pro Vaší společnost.

V našem portfoliu naleznete nástroje pro kompletní správu tiskového prostředí včetně pokročilých funkcí pro jeho řízení a sledování nákladů, služeb pro skenování a vytěžování jeho obsahu s automatickou indexací, plně profesionální DMS systému pro jejich archivaci a mnoho dalšího. V případě potřeby umíme nabídnou i řešení mimo portfolio Canon.

uniFLOW

Integrované řešení správy tisku a skenování od společnosti Canon, je nyní k dispozici s další funkcí, která umožní mobilním pracovníkům a hostům tisknout z mobilních zařízení. Díky tomu je software uniFLOW ještě výhodnější pro firmy, které hledají flexibilní a škálovatelný způsob účinné, bezpečné a cenově výhodné správy tisku a skenování. Možnost serverového tak i cloudového nasazení.

DMS Therefore

S Therefore™ získají vaši zaměstnanci možnost snadného a rychlého přístupu k potřebným dokumentům a informacím, které pak mohou importovat, integrovat, sdílet, porovnávat, ukládat, vyhledávat, distribuovat nebo tisknout. Therefore™ znamená převrat v přístupu ke správě dokumentů a jejich sdílení ve vašem podniku. Žádné informace už se vám neztratí. Už nebudete plýtvat drahocenným časem při hledání dokumentů. Získáte rychlý a efektivní tok informací, s kterým zvýšíte produktivitu podniku.

Scan2X

Scan2x™ je zařízení pro inteligentní snímání dokumentů, které všem zajistí jednoduché skenování. Špičková technologie pro inteligentní zachycení dat z dokumentů, navržená tak, aby šetřila čas, zvýšila efektivitu a zjednodušila skenování.

Potřebujete papír pro Vaší kancelář ?
Volejte ihned !

+420 257 317 050

Více o naší společnosti

Pokud se chcete dozvědět něco více o naší společnosti stačí přejít na stránku na o nás.
O společnosti