ST ViewScan

Home Služby ST ViewScan

Profesionální mikrofilmové skenery

ST ViewScan v sobě spojuje více než deset let zkušeností s digitalizací mikrofilmů a dnes je to nejkomplexnější skener mikrofilmů na trhu! ST lmaging vyvinula vlastní snímač s nativním rozlišením 18 megapixelů, který vytváří ostré a jasné snímky z mikrofilmových archivů. A co víc, ST ViewScan, má schopnost skenovat barevné diapozitivy – samozřejmě barevně!

18 či 9 Megapixelů

ST ViewScan využívá snímač vytvoření přímo pro tento stroj. Citlivost a rozlišení snímače je větší, než dokáže nabídnou jiný konkurenční skener mikrofilmů. Velký rozsah zoomu 7x – 105x a rozlišení až 1200dpi je zárukou nejvyšší kvality snímků.

Podavač filmů

Motorizovaný podavač filmů zvládne opravdu každý. Založení filmu zahrnuje nasazení cívky, protažení pod sklem a spojení s druhou cívkou. Tři kroky a můžete pracovat.

Robustní provedení

Všechny skenery jsou vyrobeny v odolném kovovém provedení, které umožňuje i instalaci ve veřejných knihovnách a badatelnách.

LED osvětlení

Pro prosvětelní filmu je použito čistě bílé LED světlo, které je optimální jak pro barevné tak i černobílé snímání.

Uložit, vytisknou, ...

Premium Software nabízí velké množství následného zpracování snímků – tisk na místní či síťovou tiskárnu, uložení na disk či USB flash disk, uložení na SMB složku či přímé uložení do cloudu (Google Drive, Dropbox)

Modern Library Award

ST ViewScan již několikáté získal platinové ocenění v druhém ročníku Awards Modern Library Awards (MLA). ST ViewScan je jediným mikrofilm skener, který vyhrál platinové ocenění v MLA vícekrát po sobě. Což je bezesporu důkaz jeho kvalit.
Datový list
Informace a představení produktu ve formátu PDF.
Uložit PDF
Technický list
Přesné technické informace o produktu ve formátu PDF.
Uložit PDF

Potřebujete papír pro Vaší kancelář ?
Volejte ihned !

+420 257 317 050

Více o naší společnosti

Pokud se chcete dozvědět něco více o naší společnosti stačí přejít na stránku na o nás.
O společnosti