Prodej techniky

Home Služby Prodej techniky

Již 30 let prodáváme nejen kancelářskou techniku

Již od počátku vzniku naší společnosti se specializujeme na servis kancelářské a výpočetní techniky, proto dokážeme nabídnout profesionální servis na širokou škálu zařízení a značek. Servis provádíme po celém území republiky a samozřejmě u nás v servisním středisku v Praze. Můžete se tedy rozhodnou, zda Vaše zařízení dodáte či ho přijedeme, opravit k Vám. Ke všem prodávaným produktům nabízíme i profesionální servisní služby. K vybraným značkám včetně záručního servisu.

Kopírky, tiskárny a multifunkce

Najdeme vhodné zařízení pro jakékoliv pracoviště - od domácí kanceláře až po velké společnosti.

Skartovací stroje

Skartovací stroje v souladu s GDPR jsou aktuální pro všechny pracoviště.

Výpočetní technika

Prodej PC a NTB pro firmy, školáky i herní fandy. Včetně kompletního sortimentu příslušenství a SW.

Telefonní ústředny (VoiP)

Digitální plně programovatelné VoIP ústředny včetně české hlasové prostředí.

Značka pro nás není omezením

Za 30-let působení na trhu s kancelářskou technikou máme zkušenosti s širokou škálou výrobců a není pro nás problém Vám tedy nabídnou to nejlepší zařízení ve svém segmentu bez ohledu na značku.
Canon je naše srdcovka
Využijte našich znalostí a zkušeností s produkty Canon a neváhejte se na nás obrátit. Portfolio Canon je opravdu široké a dokážeme nabídnout řešení pro jakýkoliv obchodní případ.
  • Kopírovací stroje
  • Velkoformátové tiskárny
  • Skenery

Multifunkční zařízení Canon nabízí kompletní řadu zařízení ve formátu A4 i A3 s technologií laserového tisku. Aktuálně je kladen velmi vysoký důraz celkovou bezpečnost stroje a dokumentů, které zpracován jak na úrovni tiskových procesu tak i odchozích skenů a další komunikace se síťovými službami. Veškeré zařízení umíme doplnit o vhodně SW nástroje pro vytvoření kompletního systémového řešení.
Dnes se především jedná o chytré zařízení které zjednodušuje a urychluje každodenní pracovní procesy.

Našim zákazníkům nabízíme LFP zařízení Canon vhodná jak pro menší architektonickou kancelář tak i pro velká grafické studia. Velikost zařízení, počet barev a další parametry vždy zvolíme dle přesných potřeb zákazníka.
Současně nabízíme v rámci smlouvy i kompletní dodávky spotřebního materiálu (papírové role, vinylové nálepky, potahované papíry, ...) včetně dodávek inkoustových zásobníků a to vše v rámci kompletní servisní a materiálové péče.

Průběžné i ploché skenery pro velkoobjemové skenovaní i 120 obrazů za minutu. Digitalizace dokumentů je dnes velmi aktuální téma a cesta jak se vyhnout přeplněným archivům plných zaprášených šanonů. Vhodná digitalizace a umístění indexovaných dokumentů do DMS systémového řešení Vám dokáže zpřístupnit dokument v rámci několik kliknutí. Rádi Vám pomůže v výběrem vhodného HW + SW pro nastartování Vaší digitální éry.

Máte otázky nebo poptávku ?
Volejte ihned !

+420 257 317 050

Více o naší společnosti

Pokud se chcete dozvědět něco více o naší společnosti stačí přejít na stránku na o nás.
O společnosti